Surveys should never ask for any sensitive or secure data. Do not provide passwords, credit card numbers, identification numbers, or other sensitive information. Report Abuse.
Skip survey header

facial-massage

ماساژ صورت ،‌ زودانزالی و مزاج شناسی

 دوره فوق العاده آموزش حرفه‌ای ماساژ صورت، تنها دوره آموزشی غیر حضوری در سطح وب برای یادگیری حرفه‌ای ماساژ صورت می‌باشد. آموزش ماساژ صورت در این دوره شما خواهید آموخت که چگونه با تکنیک‌های ماساژ فرم صورت خود را زیباتر کنید، گونه ها و لب های برجسته‌ای داشته باشید، چین و چروک های پیشانی و صورت خود را رفع کنید، پوستی شاداب و درخشان داشته باشید، خستگی را از عضلات صورت خود رفع کنید و به این طریق مانع بروز سردردهای ناخواسته و تنش های عصبی ناشی از خستگی شوید.  

خواص معجون راز در درمان زود انزالی

از آنجایی که شایع ترین دلیل انزال زودرس در بین مردان امروزی ، سردی کمر و تجمع بلغم در این ناحیه است. اساس ترکیباتی که در این معجون استفاده شده است بر همین اساس می‌باشد. ترکیبات به کار رفته  در این معجون شگفت انگیز عبارت است از عسل طبیعی کنار، کندر، سیاهدانه، شکر سرخ، مصطکی و که همه این ترکیبات کاملا طبیعی بوده و هر کدام از این ترکیبات گیاهی در تقویت قوا و میل جنسی در آقایان و همچنین کاهش سردی و افزایش سفتی کمر و در نتیجه رفع انزال زودرس بسیار مفید و موثر هستند. در ادامه در مورد نقش مزاج شناسی هر کدام از این مواد در درمان زود انزالی مطالب مختصری ذکر شده است.

Survey Software powered by SurveyGizmo
Survey Software